Główna 2, Zaprosili nas

Ośrodek terapii uzależnień “Tratwa”

  • 2 Komentarze
  • 20 września 2016

Do Wisły perły Beskidów zaprosił nas ośrodek leczenia uzależnień Tratwa znajdujący się przy ul. Kuryatty 14C. Przepięknie położony budynek z widokiem na góry od razu budzi poczucie bezpieczeństwa i zadumy. Powitała mnie Pani Elżbieta właścicielka i terapeutka – niezwykle miła i ciepła osoba, która roztacza wokół siebie aurę spokoju i zrozumienia, jakże potrzebną strapionym ciężkimi przeżyciami pacjentom. Ośrodek Tratwa to z prawdziwego zdarzenia dom góralski img_4883_hdr

img_4874_hdr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środku znajdują się komfortowe pokoje, siłownia oraz sauna. Można również skorzystać z Aqua Parku położonego nieopodal.

img_4836_hdrimg_4809_hdr img_4803_hdr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Właścicielka ośrodka Tratwa Mgr Elżbieta Kowalczyk-Kopera powiedziała nam:

Uzależnienia alkoholowe?
Czyhają dosłownie na każdego, bo alkohol jest powszechnie dostępny. Wpadają w nie nawet dzieci bądź ludzie zaawansowani wiekiem. Osoba uzależniona nie powinna być traktowana jako wyrzutek społeczeństwa, ponieważ najczęściej jest jego ofiarą. Powinna więc być jego WYRZUTEM SUMIENIA.

U nas w ośrodku panuje rzeczywiście domowa atmosfera. Nasze grupy terapeutyczne liczą maksymalnie do 12 osób, przez co mamy szanse doskonale poznać się nawzajem i zagłębić w osobowość naszych pacjentów, pomoc im wydobyć z nich to co najlepsze. Gro ludzi po zakończeniu terapii odwiedza nas przy rożnych okazjach. Wielu pacjentów jest dziś naszymi przyjaciółmi.

Anioł Stróż również został przyjacielem ośrodka “Tratwa”. Życzymy kadrze terapeutycznej samych sukcesów w pracy a pacjentom powrotu do zdrowia.

img_0567_e1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://leczenieuzaleznien.com/

[metaslider id=2534]
Komentrzy
  1. gefion

    Ciekawe informacje już dawno nie czytałem takiego fajnego artykułu.

  2. iza

    Ja moge tylko podziękować, że o tym ośrodku napisaliście, bo dzięk temu mój brat wreszcie wrócił do nas i stał sie tym samym człowiekiem co kiedyś. Alkoholizm niestety bardzo go znniszczył, zniszczył jego rodzinę, która teeraz po skutecznej terapi stara się odzyskać. Pani Ela to wspaniała osoba, terapeuci z Tratwy też , mają ogromne serce do ludzi i pomagają by pomagać !!!

Zostaw komentarz