Artykuły, Zaprosili nas

dom – REHAB

  • 0 Komentarzy
  • 20 listopada 2016

http://rehab-terapia.pl Dzień dobry. Nazywam się Robert Banasiewicz i jestem specjalistą terapii uzależnień oraz pedagogiem. Mam zaszczyt prowadzić Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień. Przeprowadzę Cię lub Twojego bliskiego przez proces zmiany.Przez wiele lat pracowałem w placówkach państwowych, w tych zamkniętych (więzienie) i tych „na wolności”. Dzięki temu udało mi się zdobyć doświadczenie, jednocześnie ustalając swój własny kierunek rozwoju. W tamtym czasie spotkałem wspaniałych ludzi i nabrałem pewności, że w mojej pracy z człowiekiem, istotą tej pracy będzie ON-człowiek, nie zaś jego choroby i coraz to nowe diagnozy. Jednak zrozumiałem że mogę tego dokonać jedynie poza systemem państwowym, publicznym, poza NFZ i tymi wszystkimi ograniczeniami systemu, który nakazuje by zajmować się nim samym, nie zaś pacjentem. Zrozumiałem że dokonam tego jedynie w rzeczywistości prywatnego ośrodka terapii uzależnień, terapii alkoholizmu, terapii depresji i innych zaburzeń emocjonalnych. Potrzebowałem do tego kilku wyjątkowych ludzi, których Ty też poznasz, no i miejsca.

dom-REHAB to Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i miejsce wyjątkowe, posiadające klimat, ducha miłości i szacunku jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Z połączenia wielkich serc, otwartych głów, ogromnego profesjonalizmu i wysokiego standardu powstało to miejsce. Każdy z nas, tu pracujących, ma ogromne doświadczenie zdobyte w czasie doskonalenia warsztatu pracy, w obszarze za który jest odpowiedzialny. Lekarze i personel medyczny, personel pomocniczy i terapeuci, wszyscy są właściwi na właściwych miejscach.

Anioł Stróż jest Przyjacielem domu REHAB i propagatorem idei Roberta Banasiewicza. Życzymy wszystkim pacjentom domu REHAB powrotu do zdrowia a personelowi samych sukcesów w pracy i poczucia spełnienia w pracy oraz wielu wspaniałych chwil w pracy terapeutycznej.

Zespół Anioł Stróż

 

513-683-660          789-055-032  

Zostaw komentarz

Uśmiechnij się
Poprzedni wpis

Uśmiechnij się

Pytania o AA ?
Następny wpis

Pytania o AA ?